Strona główna
Oferta
Cennik
Galeria
Centrum wiedzy
Kontakt

Montaż mebli kuchennych, podłóg i drzwi - Wrocław i okolice

 

Panele podłogowe laminowane są to podłogi skonstruowane przez człowieka. Są wytworem mającym połączyć cechy ... więcej >
Jakie drewno do łazienki? Przy wyborze drewna należy zwracać uwagę na następujące jego cechy...   Przy wybor... więcej >
galeria zdjęć





Listwy dylatacyjne do paneli laminowanych i podłóg drewnianych DuriWood

Podczas układania podłog laminowanych i drewnianych często klienci Centrum-montażu.pl narzekają na wykończenia do podłóg które są dostępne w handlu. Są to listwy aluminiowe powlekane materiałem typu laminat lub kolorami poprzez galwaniczne nanoszenie kolorów mosiężnych, brązów itp. Większość z nich dostępne w marketach budowlanych typu Castorama, Leroy Merlin, Obi, Praktiker są to listwy proponowane przez firmę Arbiton. Brak jest alternatywy. Są to co prawda listwy w różnych kolorach laminatu, powlekanego kolorami aluminium ale brakuje listew łączących ładnie te dwa rodzaje materałów.

listwa dylatacyjna płaska arbitonlistwa dylatacyjna łukowa Arbiton

Montując w domach podłogi najchętniej klienci chcieli by mieć położone podłogi bez jakiej kolwiek dylatacji. Nie zdają sobie sprawy jak ważną rolę ona odgrywa. Szukając alternatywę dla dylatacji dostępnych w handlu DIY natrafiłem na serię dylatacyjnych listew do podłóg drewnianych i laminowanych firmy DURI. Nie są to tanie listwy wykończeniowe ale zastosowanie lekko zmienionego kształtu i połączenia aluminium kadmowanego w różnych kolorach iz paskami laminatów do wklejenia dało alternatywę dla moich klientów.

Listwa DuriWood

Produkowane kształty pozwalają wykończyć niemal kazdą powierzchnię. System mocowania jest w nawierconych otworach które zaklejamy paskami laminatu. Listwa poprzez obniżenie w miejscu paska jest bardziej odporna na zniszczenie od innych listew.

Zdjęcie przekrojów listew:

listwa no24 przekrójprzekrój listwy płaskiej sk22

przekrój listwy ukośnej ka20

Kolory dostępnych laminatów:

laminat duri orzechlaminat duri buklaminat duri egzotyk

laminat duri kamiennylaminat duri wiśnialaminat duri ciemny dąblaminat duri klon buklaminat duri dąblaminat duri sosna

Zdjęcia przykładów możliwości łaczenia podłóg laminowanych i drewnianych listwami Duri

Duri listwa płaska sk22

Duri listwa progowa stopnicowa

listwa progowa zaczynająca przyścienna

Listw przejściowa ka21

Oczywiście są też możliwości nabycia innych specialnych listew. Listwy antypoślizgowe, listwy zakończeniowe podłóg z paneli laminowanych przyścienne.

listwa antypoślizgowalistwa aluminiowa przyścienna progowa

Zapraszam do skorzystania z montażu paneli laminowanych i podłóg drewnianych przez moją firmę centrum-montażu.pl wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę.

Zapraszam

WRÓĆ DO SPISU TREŚCI CENTRUM WIEDZY

centrum montażu wrocław

Usługi montażu mebli, szaf, układania podłóg drewnianych pływająco, klejenia parkietów, montażu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych  we Wrocławiu, Trzebnicy, Oławie, Kątach wrocławskich, Obornikach śląskich


e-mail: biuro@centrum-montazu.pl

 

Strona głównaOfertaCennikGaleriaCentrum wiedzyMapa stronyKontakt